Drodzy Taekwondocy, Szanowni Rodzice

Z początkiem maja wracamy na treningi stacjonarne we wszystkich grupach treningowych. Jednak w przypadku grupy w Końskowoli pojawia się pewien problem techniczny. Otóż w czasie naszej przerwy rozpoczął się kompleksowy remont budynku GOKu i obiekt jest w posiadaniu ekipy remontowej. Nie wiadomo czy wyrażą zgodę na nasze korzystanie z sali (która już wcześniej była remontowana) – rozstrzygnie się to w nadchodzącym tygodniu.

W przypadku, gdy nie uzyskamy dostępu do sali jedyną opcją będzie kontynuowanie do końca sezonu treningów w Puławach. Osoby do półżółtego pasa (włącznie) trenowały by i przygotowywały się do egzaminu w grupie młodszej stażem (treningi środy i piątki 17.00 – 18.00), zaś żółte pasy trenowałyby i przygotowywały do egzaminu z grupą starszą stażem (treningi poniedziałki i piątki 18.00 -19.00).

W związku z powyższym potrzebuję od Państwa informacji zwrotnej kto w razie czarnego scenariusza wyraża chęć kontynuowania treningów w Puławach.

Przy okazji przekazuję garść innych informacji:

  1. Na 26 czerwca (sobota) zaplanowane są egzaminy na stopnie szkoleniowe i mistrzowskie.  Dopuszczenie do egzaminów będą robić trenerzy podczas zajęć i informować trenujących czy mogą zdawać na najbliższym egzaminie czy też nie. UWAGA – do egzaminu dopuszczamy tylko takich taekwondoków, co do których mamy pewność, że na egzaminie sobie poradzą, tak aby nie trzeba było nikogo „oblewać” i przez to narażać na duży stres względem innych zdających. Jeśli widzimy, że czyjeś postępy są niewystarczające do zdania egzaminu, to po prostu takiego egzaminu nie pozwalamy trenującemu zdawać, właśnie na etapie dopuszczania, które ma miejsce podczas treningów.
  2. Egzamin zakończy sezon treningowy 2020/21 po czym nastąpi wakacyjna przerwa. Na treningi wrócimy znów we wrześniu.
  3. Obóz letni planowany jest, wzorem ostatnich lat, w Dźwirzynie nad Bałtykiem (niedaleko Kołobrzegu) na przełomie lipca i sierpnia. Szczegóły będą podane niebawem. Bardzo proszę te osoby, które planują wyjechać na obóz o wysłanie mi smsem takiej wstępnej deklaracji o chęci uczestnictwa do końca kwietnia.
  4. Z początkiem maja otwieramy nabory do grup początkujących na nowy sezon treningowy 2021/22. Jeśli mają Państwo w swoim otoczeniu osoby zainteresowane treningami, bardzo proszę o przekazanie im tych informacji.
  5. Na pierwszych majowych treningach będą rozdawane koszulki klubowe tym, którzy je zamawiali.
  6. Będziemy w najbliższym tygodniu zamawiać doboki. Jeśli ktoś chciałby zamówić sobie nowy dobok, niech skontaktuje się z trenerem J. Bigosem (663493769).

Do zobaczenia na treningach!

J. Bigos